(

Bursa Gider Açma ve Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bursa Lavabo tıkanıklığı; basit bir tesisat arızası gibi görünse de tıkanma ciddi sorunlara neden olabilir.Tıkanık mutfak lavabosu ilk etapta koku sorunu meydana getirerek lavabodan pis suyun yavaş gitmesine neden olur.Bu tıkanma zamanla büyüyerek gider borusundan suyun geçişine izin vermez.Mutfak lavabosu kullanıldığında pis su geri basar ve gider borusundan dışarı taşar.

Mutfak lavabosu giderinden taşan su mutfak dolaplarına ve parkelere zarar verir. Halıların ıslanmasına neden olur. Giderden geri gelen su pis yağlı ve kötü kokuludur.Ortak tesisatlarda sorun daha ciddidir. Siz lavaboyu kullanmasanız dahi üst katlarda kullanım olduğunda pis su size ait olan giderden dışarı çıkacaktır.

Bursa Osmangazi kanalizasyon tıkalı mutfak lavabosunu robot makine ile açar. Kırma yapılmaz ve ortalama yarım saat içerisinde sorun giderilir. Bursa lavabo açma servisi Osmangazi kanalizasyon 7/24 Bursa da hizmet vermektedir.

Bursa da kırmadan lavabo açma konusundan uzun yıllardır hizmet vermekte ve yaptığımız tüm işlere garanti vermekteyiz.Tıkanıklık sorununu kendinize dert etmeyin bırakın Bursa mutfak lavabosu tıkanıklığı  açma servisi Osmangazi kanalizasyon kırmadan kirletmeden tıkalı mutfak lavabonuzu açsın.

Bursa kırmadan tıkanıklık açma, Bursa lavabo açma, Bursa tuvalet açma,Bursa pimaş açma Servisi

Bursa Tıkanıklık Açma Acil Servis Talebi İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz!